Zvuková a světelná technika

Disponujeme vlastní zvukovou i světelnou technikou, která je schopna ozvučit téměř jakoukoli sportovní nebo kulturní akci menšího a středního rozsahu.

CD přehrávače Pioneer, mikrofony Shure, analogové mixážní pulty Pioneer, Behringer a Tapco, digitální 18-vstupý mixážní pult Behringer X-AIR s předzesilovači Midas, zvukové procesory DBX, A.R.T. a Alesis, zesilovače Lexonpro a QSA. 4x12" pasivní satelitní repro RH Sound s trvalým výkonem 200W, 2x15" pasivní subwoofer BX 1550 s trvalým výkonem 400W. 2x12" aktivní repro The Box Pro DSP s trvalým výkonem 300W, 2x18" aktivní subwoofer The Box Pro DSP s trvalým výkonem 800W.

Zvuk je pak možné doplnit plně programovatelnými DMX světelnými efekty LED PAR a otočnými hlavami LED MOVING HEAD WASH. Variabilní mobilní konstrukce umožňují jednu nebo dvě samostatné rampy nebo kompletní konstrukci o délce 3m s dalšími hrazdami pro světelné efekty a lasery.

© 2016 Zvukaři.eu
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky