Nabídka služeb

OZVUČENÍ JEZDECKÝCH ZÁVODŮ

Ozvučíme jakékoli jezdecké závody dle požadavků pořadatele. Disponujeme vlastní zukovou technikou, popřípadě je-li areál vybaven ozvučovacím systémem, můžeme jej využít. Není-li v areálu zázemí pro zvukaře, využíváme přívěsný vozík Agados Handy 7, který máme přizpůsobený pro tyto účely. Je v něm místo pro obsluhu a také pro potřebnou techniku. Máme vlastní archiv jinglů, spotů a znělek, který využíváme během závodů. Na přání lze domluvit puštění jakéhokoliv jiného jinglu či reklamního spotu dle potřeb pořadatele.

OZVUČENÍ KULTURNÍCH A SPOLEČENSKÝCH AKCÍ

Provádíme také ozvučení společenských a kulturních akcí včetně DJs a moderátorů. Zajistíme tak hudbu na svatbu, narozeninovou oslavu, dětský či sportovní den. Mnohaleté zkušenosti, vlastní zvuková a světelná technika a bohatý hodební archiv, kombinující hity od 50-tých let až po současnost, jsou ty nejlepší předpoklady pro bezstarostný průběh vaší akce. 

© 2016 Zvukaři.eu
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky