Informace pro pořadatele

Pro bezproblémový průběh akce prosíme o dodržení následujících požadavků. 

Bez dodržení těchto pravidel nelze zaručit bezvadný průběh akce a za případné nepříjemnosti nemůžeme nést odpovědnost. Děkujeme za pochopení.

Umístění zvukaře

Zastřešené místo pro DJ tým nebo zvukaře. Není li k dospozici podium, postačí party stan o rozměrech minimálně 3x3m. Toto místo by nemělo být přístupné návštěvníkům. Pro skladby na přání přijdeme sami za návštěvníky ke kraji podia nebo oplocení.

Elektrický přívod

Pro menší akce postačí jedna zásuvka 230V s jištěním 16A. Pro sálové a velké venkovní akce je potřeba třífázová zásuvka 32A s pětikolíkovou zdířkou, popřípadě tři nezávisle jištěné zásuvky 230V s jištěním 16A. Přívod elektrické energie by neměl být vzdálen od místa produkce více než 30m a měl by být nepřístupný pro návštěvníky akce.

Pořádková služba

Zajistit pořadatelskou službu nebo ostrahu je zákonnou povinností pořadatele akce. V případě újmy na technice nebo zdraví je pořadatel za takovuto skutečnost plně odpovědný a bude po něm vymáhána náhrada v plné výši.

© 2016 Zvukaři.eu
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky